O nás

www.fitgourmet.sk

eknihy s receptami pre váš zdravý a aktívny fitness životný štýl

Na našej stránke nájdete rôzne eknihy s fitness receptami. Naša ponuka sa bude stále rozrastať, preto sa môžete tešiť na množstvo chutných fitness receptov! Veríme, že naše eknihy vám spríjemnia život a dodajú inšpiráciu na prípravu zdravších jedál na každý deň! Varte ešte jednoduchšie, pohodlnejšie a zdravšie s našimi eknihami. Buďte fit  a buďte fit kuchárom!

prep-step-ipad-stand

stačí trochu kreativity

Dochádza Vám v kuchyni fantázia? Chceli by ste sa stravovať zdravšie, ale nepoznáte žiadne fitness recepty? Myslíte si, že potrebujete špeciálne drahé suroviny a výsledok ani nie je chutný? Fitness varenie môže byť náhodou veľmi pestré, chutné a zábavné!  S našimi eknihami sa o tom presvedčíte a objavíte radosť z prípravy zdravých jedál.

ikonky

varte s nami zdravšie a chutnejšie

  • Zdravo a chutne – Inšpirujte sa a experimentujte spolu s nami. Fitness strava môže byť veľmi chutná, pestrá a originálna. Vyskúšajte naše recepty a objavte radosť z vlastnoručne pripraveného výživného jedla! Žiadne špeciálne a drahé suroviny k tomu netreba, len trochu fantázie.
  • Pohodlne a moderne – Kúpou fitness receptov v podobe eknihy robíte dobre nielen pre svoje zdravie, ale aj prírodu. Eknihy si stiahnete rýchlo a pohodlne vo formáte PDF. Zjednodušte si život a varte vo fitness štýle kdekoľvek ešte dnes!
  • Vrátenie peňazí – Poskytujeme vám záruku vrátenia peňazí do 30 dní od zakúpenia ktorejkoľvek eknihy z akéhokoľvek dôvodu. Nemáte čo stratiť, môžete len získať. Tak na čo ešte čakáte?

 

Prevádzkovateľ internetového portálu

Názov spoločnosti: Fitness factory, s.r.o.
Ulica a číslo: A. Kmeťa 3
Mesto a PSČ : Levice 93405
Štát: Slovensko
IČ: 47 493 054
DIČ: 2023910262

Obchodný register: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 35733/N ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

Kontakt:

mobil: +421 915 207 827

email: info@fitgourmet.sk